Redesign webu

Na internetu je obrovská konkurence a uspějí jen ti nejlepší!

Redesign webových stránek

Redesign webu Vám umožní zvýraznit Vaše nejdůležitější služby a produkty. Redesign webu Vám vybuduje individuální a nezaměnitelnou značku na internetu. Redesign webu Vám vytvoří originální webové stránky.

Nejste spokojeni s webovými stránkami? Nabízíme Vám redesign webových stránek.

Ukázky redesignu webu

IVIO.tv – online filmy zdarma v HD kvalitě

Před redesignem webu

Po redesignu webu

 • Before-IVIO.tv - filmy zdarma
  After-IVIO.tv - filmy zdarma
  Before IVIO.tv - filmy zdarma After
 • Before-Informační systém
  After-Informační systém
  Before Informační systém After

Před redesignem webu

Po redesignu webu

 • Before-IVIO.tv - online filmy
  After-IVIO.tv - online filmy
  Before IVIO.tv - online filmy After
 • Before-IT - informační systém
  After-IT - informační systém
  Before IT - informační systém After

Tvorba web stránek s administrací

Kdy využít redesign webu?

Redesign webu pomůže, když stránky neplní Vaše novodobé představy, jsou nefunkční, zaostávají za konkurencí, potřebují rozšířit, mají nízkou návštěvnost, špatné umísťování ve vyhledávačích atd.

Pokud jsou webové stránky příliš zastaralé, je nutné všechny chyby odstranit co nejdříve.

Webové stránky s administrací

Redesign webu se nemusí týkat vždy pouze grafické stránky webové prezentace. Mnohdy se webové stránky rozrůstají a je nezbytné přejít na redakční systém nebo přidat nové funkcionality, které pomohou lépe komunikovat s klienty.

Redakční systém – administrace webu usnadní práci především vám. Díky redakčnímu systému budete moci snadným způsobem přidávat nové články na web. Získáte tímwebové stránky s administrací a ušetříte čas i náklady nutné pro údržbu a provoz webových stránek. Nemusíte přitom znát programování.

Nový grafický design webu je důležitý, protože design je první věc, která potenciálního klienta nebo zákazníka při návštěvě webových stránek osloví. Především v dnešní době platí staré pravidlo „obal prodává“, proto je důležité, aby web odpovídal nejenom interním požadavkům, ale i moderním trendům.

Jaký je cíl redesignu webu?

Vždy je velmi důležité, aby byl Váš web pro uživatele přehledný. Základem je srozumitelná struktura webových stránek, chytrá a přehledná grafika, kvalitní obsah a moderní originální webdesign.

Na co si dát pozor?

V případě redesignu se nemusí jednat o pouhou změnu vzhledu, ale i o vylepšení a zdokonalení obsahové a funkční stránky prezentace.

Častokrát se při redesignu zároveň změní grafika, struktura webových stránek, navigační prvky i obsah. To způsobí, že jsou pravidelní návštěvníci webových stránek dezorientovaní a ztracení. Webové stránky se jim nečekaně změní a potrvá, než si na něj zvyknou. Proto uživatelé rozsáhlý redesign nesnáší a přivítají raději opakovaná drobná vylepšení.

Řešením je permanentní redesign, který spočívá v průběžném hodnocení stavu webové prezentace a jejích drobných úpravách a vylepšeních, kterých si uživatelé často ani nevšimnou, aby web stále odpovídal moderním trendům.